Prisijunk prie komandos

Esi kūrybingas, ambicingas ir turintis tikslų? O gal žinai kažką, ko nežinome mes ir kiti? Gal esi IT asas arba tik prijaučiantis? Moki užsienio kalbų, kurių nemokame mes? Gali būti komandos siela arba gali užvesti tuos, kurie negali? Ar gali parašyti straipsnį, išversti tekstą ir didžiuodamasis pasakyti, kad tai darai geriau, nei kiti? Jei nors į vieną klausimą atsakei teigiamai – skaityk toliau.

Mes neieškome talentų, būsimų žvaigždžių ir nesiūlome Prezidentės atlyginimo. Mes siūlome TAU prisijungti prie „Mozillos Lietuvoje“ kolektyvo ir įrašyti savo vardą į mūsų istoriją, tuo pačiu padabinant savo CV dar vienu vertingu įrašu.

„Mozillos Lietuvoje“ komanda ieško:

  • lokalizuotojų (vertėjų). Jei žinai užsienio kalbų (egzotiškų ir paprastų) prisidėk prie „Mozillos“ programų, svetainių ar pagalbinių instrukcijų vertimo.
  • Straipsnių ir naujienų rašytojų ir vertėjų. Gal Tu nuolat seki su saitynu ar „Mozilla“ susijusias naujienas ir mėgsti jomis dalintis? Gal Tave stebina, kodėl „Mozillos Lietuvoje“ kampelis „Facebook’e“ tuštokas ir manai, jog galėtum padaryti šį tą geriau? O gal turi minčių, apie ką galėtum rašyti lietuvišką „Mozillos“ tinklaraštį? Tuomet Tu puikiai tiktum šioje komandoje!
  • Administratorių ir prižiūrėtojų šiai svetainei. Jeigu įsivaizduoji, kaip galėtum pagyvinti, papildyti ar paversti naudingesne šią svetainę ir norėtum tuo užsiimti, būtinai parašyk! O gal norėtum prisidėti techninėmis žiniomis? Nesikuklink.
  • „Komandos sielos“ – žmogaus, norinčio prisidėti, plečiant „Mozillos Lietuvoje“ komandą, mokančio uždegti ir sudominti kitus. Jeigu mėgsti bendrauti ir lengvai randi kompaniją net pačioms nerealiausioms idėjoms įgyvendinti, būsi pasitikta(s) išskėstomis rankomis!
  • Visų kitų. Jeigu nė vienas iš ankstesnių punktų Tau netinka, tačiau turi savų pasiūlymų, pasidalink – galbūt būtent Tavęs mums trūksta labiausiai!

P. S. Draugystės su „Mozilla“ šalutiniai poveikiai vis dar tiriami. Jei esi alergiškas užkrečiančiai naujovėmis kompanijai, naudingiems ryšiams bei pažintims, o stulbinančios ir diskutuoti verčiančios idėjos verčia tavo delnus nemaloniai prakaituoti – galbūt šis projektas ne Tau. Esi visiškai sveikas ir visa, ką išvardinome, tau nebaisu? Junkis prie mūsų, nes būti „Mozillos Lietuvoje“ dalimi yra „lygis“!

Jeigu susidomėjai ir manai, jog galėtum būti naudingas, parašyk Rimui. Jis kone kiekvieną dieną tikrina savo el. paštą, todėl pasistengs Tau atsakyti kuo greičiau.